Genç kıza çarpıp kaçan sürücü: Kızımı hastaneye yetiştiriyordum

GENÇ KIZA ÇARPIP KAÇAN SÜRÜCÜ: KIZIMI HASTANEYE YETİŞTİRİYORDUM

Esenyurt’ta, lüks aracıyla bir kıza çarpan sürücünündaha sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ettiği görüntüler geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı. Yakalanan sürücünün ifadesinde, "Kızımı hastaneye yetiştiriyordum.

İstanbul Esenyurt'ta geçtiğimiz günlerde yayınlanan görüntülerde lüks bir aracın yolda yürüyen bir kıza çarptığı ve sonrasında olay yerinden uzaklaştığı görülüyor. 

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında yaşanan olaya ait olduğu anlaşılan görüntülerde çarpmanın etkisiyle havada takla atıp başının üstüne düşen 15 yaşındaki M.K.S. hastanede sürücüden şikayetçi olduğu öğrenildi. 

Hürriyet gazetesinde ifadesine yer verilen sürücü F.K. "Kızım hastalandı. Aceleyle evden çıktık. Yolda direksiyon hakimiyetimi kaybettim. birine çarptığımı fark ettim. Kaza yerinden ileride durdum. Geri dönüp baktığımda çarptığım kızın ayağa kalktığını gördü. Kızımı hastaneye yetiştirmek için yola devam ettim. Hastaneye gittikten sonra geri döndüm ama çarptığım kız olay yerinde yoktu" dedi. F.K. sevk edildiği adliyedeki sorgusunun ardından serbest bırakıldı. 


Yorum Gönder

Yorumlar